Program Pienia i jęki

 

            

   fot: Kamila Markiewicz-Lubańska                    grafika: Michał Włodarczyk          

 

Ot drobiazg

 

Właśnie (czyli 1 sierpnia 2011) ukazała się nasza płyta z piosenkami.

W wersji koncertowej, z reakcjami widowni, ale się nie sugerujcie, bo jest jeszcze parę momentów, w których publiczność w radiowej Trójce się nie zaśmiała.

 

Ot drobiazg

 

 

    "PIENIA I JĘKI - Hrabiego piosenki" to program złożony z piosenek kabaretu Hrabi, których przez 7 lat istnienia grupy nazbierała się całkiem spora sterta. Hrabi będzie piać i jęczeć z towarzyszeniem zespołu muzycznego, który to składa się w jednej trzeciej z przystojnych mężczyzn, sam Hrabi w jednej czwartej z ładnej kobiety więc będzie na czym oko zawiesić. Piosenka to coś wyjątkowego i miłego również dla ucha, coś co upiększa zaśmiecone ulice, brudne szyby w pociągu relacji Warszawa-Kraków i krzywe ryje polityków. Jak się człowiek wsłucha w melodię to i szybciej ziemniaki obierze, ziemniaki zaś szybciej się ugotują. Podczas analizowania tekstu piosenki czas biegnie inaczej, nim się spostrzeżesz już zaczyna się kolejna i kolejna...

    W koncercie naszych piosenek można usłyszeć te, które zostały odłożone na półkę, jest więc: piosenka ciążowa, piosenka o jesieni, o podatkach, języku polskim, sklerozie czy łysym panu. Mamy też w planach koncert naszych piosenek z zaproszonymi gośćmi.

 

 

 

 

 

 

stronę opracowali: Aśka Kołaczkowska i Michał Włodarczyk (michau.wu@gmail.com)

 

 

grafika: Michał Włodarczyk, www.wuem.pl