Łukasz Pietsch

Hobby Łukasza

 

 

Nie jest łatwo pisać o sobie, niby się interesuję różnymi sprawami, a jednak jak zacząłem pisać poczułem, że "eeeeee nieeee". Spróbuję jednak.

 

    Miłość. Moją miłością zycia jest moja żona Magda i córeczka Michalinka. I już. Czemu w dziale hobby? Nie wiem, ale czuję, że to nie problem.

 

    Muzyka. Nie jest żadnym odkryciem, że najbardziej na świecie interesuję się muzyką. Jazz, dobre strony popu... czemu nie? Próbowałem też swoich sił w zespole Evidence, teraz czas poświęcam wyłącznie kabaretowi Hrabi, ale wciąż myślę co by tu muzycznie... Ostatnio zajmuję się dopingowaniem zespołu, w którym gra mój brat Bartek. Na ich stronie można posłuchać paru kawałków, zapraszam. TERMINAL.

 

    Sport. Kocham. No po prostu kocham. Jak wchodzicie do internetu to jakie strony najpierw odwiedzacie? Portale informacyjne, gołe baby... Ja od razu czytam jak tam panie w sporcie. Mam ambę i nie jestem normalny w tych kwestiach. Hm, co tam jeszcze ze sportem, bo na pewno coś jeszcze jest. Ano, mamy drużynę piłkarską o nazwie HRABI.PL i gramy w lidze szóstek piłkarskich w Zielonej Górze. W drużynie gra spora część klanu Pietschów: ja, bracia Karol, Bartek i Paweł, oraz nasz kuzyn. Kabaret Hrabi jest sponsorem drużyny, ostatnio zakupiliśmy piękne dresy i torby. Aśka napisała, że z nas wszystkich to ona najbardziej zawzięła sie na tenisa. No... ja ostatnio coraz częściej chodzę pograć z trenerem, więc niech Aśka nie fika.

 

    Jeść. Kocham jeść.

 

            L o p e z

 

 

Joanna Kołaczkowska Tomasz Majer Dariusz Kamys

 

stronę opracowali: Aśka Kołaczkowska i Michał Włodarczyk (michau.wu@gmail.com)

 

 

 

grafika: Michał Włodarczyk, www.wuem.pl